• -20%
Hokejka BAUER S18 NSX GRIPTAC INT

Hokejka BAUER S18 NSX GRIPTAC INT

46,70 € Zľava 20%
58,33 €

Novinka pre sezónu 2018/2019. Kompozitná hokejka BAUER S18 NSX GRIPTAC je určená pre rekreačných a amatérskych hráčov. Je to základný model spomedzi rady Bauer. Popis produktu nájdete dole.

Kategória hokejky

Strana
Zahnutie
Flex
Množstvo

  • Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok
  • Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní. Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní.
  • Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia.
  • Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK. Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK.
>Získaš 46,67 bodov/0,47 € Získaš 46,67 bodov/0,47 € (Každé 1,00 € = 1 bod, 1 bod= 0,01 € zľava)
V Košíku máš 46,67 bodov za ktoré si vieš v budúcnosti uplatniť zľavu 0,47 €.

Novinka pre sezónu 2018/2019. Kompozitná  hokejka BAUER S18 NSX GRIPTAC je určená pre rekreačných a amatérskych hráčov. Je to základný model spomedzi rady Bauer NEXUS-N, SUPREME-S, VAPOR-X.

NSX sa môže pochváliť kvalitnou zmesou karbónu a sklolaminátu, ktorá poskytuje výbornú hrateľnosť.

Použité technológie:

Unidirectional Carbon construction: kvalitná zmes jednosmerných karbónových vlákien a sklolaminátu, ktorá poskytuje výbornú hrateľnosť.

Mid Kick technology: flex zóna v strede shaftu, stredný bod ohybu, ktorý umožňuje rýchlejší proces streľby s väčšou presnosťou.

Bridge Core Blade technology: technológia s jednosmerným obalom pridáva mostík z uhlíkových vlákien cez stred čepele pre lepšiu stabilitu, kontrolu nad pukom a presnosť pri strele.

Fused two-piece construction: tavená dvojdielna konštrukcia, nový výrobný proces eliminuje prekrývanie v interných materiáloch, čo eliminuje slabé miesta a zvyšuje konzistenciu flexu. Hokejka je tak optimálne vyvážená.

Griptac: protišmyková textúra shaftu, zabezpečuje istotu pri akomkoľvek pohybe.

Predchádzajúci model: Nexus N6000/2000/400

Úroveň: Rekreačné

Konštrukcia: Dvojdielna

Tvar shaftu:  Zaoblené rohy / dvojité konkávne bočnice

Flex Point:  Stredný bod ohybu

Tabuľka dát

Senior vs Junior
Junior