• -40%
Hokejové rukavice CCM TACKS 4R PRO SR RED-WHT

Hokejové rukavice CCM TACKS 4R PRO Senior

120,00 € Zľava 40%
200,00 €

Hokejové rukavice CCM Tacks 4R Pro SR sú ideálne pre profesionálnych hokejistov. Na ľade oceníte najmä ich absolútnu ochranu v oblasti prstov a ergonomický tvar, ktorý poskytuje vysokú ochranu pri nárazoch a pádoch, a to všetko pri zachovaní maximálnej voľnosti pohybu ruky. Popis produktu nájdete dole

KATEGÓRIA RUKAVICE

Veľkosť
Farba
Množstvo

  • Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok
  • Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní. Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní.
  • Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia.
  • Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK. Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK.
>Získaš 120 bodov/1,20 € Získaš 120 bodov/1,20 € (Každé 1,00 € = 1 bod, 1 bod= 0,01 € zľava)
V Košíku máš 120 bodov za ktoré si vieš v budúcnosti uplatniť zľavu 1,20 €.

Hokejové rukavice CCM Tacks 4R Pro SR sú ideálne pre profesionálnych hokejistov. Na ľade oceníte najmä ich absolútnu ochranu v oblasti prstov a ergonomický tvar, ktorý poskytuje vysokú ochranu pri nárazoch a pádoch, a to všetko pri zachovaní maximálnej voľnosti pohybu ruky.

Výstuha všetkých prstov a chrbta ruky z peny s dvojakou hustotou je členená a poskytuje tak dokonalý cit a istotu držania palice. Polyesterové vložky dodávajú najrizikovejším oblastiam ruky lepšiu výstuž a zabezpečia vyššiu ochranu. Flexibilný palec zvyšuje pohyblivosť a dopraje vám lepší úchop.

Najkvalitnejší polyester a polyuretánová syntetická koža tvoria hlavnú konštrukciu rukavíc. Strih, ktorý perfektne sadne, dopĺňajú plastové komponenty ako garant bezpečia šikovných rúk. Odvetrávacie otvory a materiál, ktorý odvádza vlhkosť od pokožky, zaručia komfort i v najnáročnejších herných situáciách.

Dlaň Clarino Nash je odolná proti oderu a súčasne dbá na vaše bezpečie. Vystuženie je jemné, preto budete mať stále dokonalý cit v rukách. Kvalitné materiály prispievajú vysokej odolnosti proti nárazom a úderom.

Rukavice CCM Tacks 4R Pro SR majú segmentovanú manžetu so širokým otvorením a PE vložkami pre väčšie pohodlie a pohyblivosť.

Rukavice sú vyrobené z pevného a veľmi odolného polyesteru. Na dlani je jemná koža s úpravou Nash, ktorá umožňuje dokonalý kontakt s palicou.

Tabuľka dát

Senior vs Junior
senior