• -20%
Hokejové chrániče ramien CCM TACKS 9040 YTH
  • Hokejové chrániče ramien CCM TACKS 9040 YTH

Hokejové chrániče ramien CCM TACKS 9040 YTH

32,70 € Zľava 20%
40,83 €

Ramená CCM Tacks 9040 Yth sú chrániče pre deti, ktoré s hokejom začínajú. Tieto chrániče im však poskytujú spoľahlivú ochranu a maximálne pohodlie pri hre. Vďaka strečovej konštrukcii sa dobre obliekajú. Navyše sú veľmi ľahké a vždy sa prispôsobia potrebám dieťaťa. Popis produktu nájdete dole.

Veľkosť
Určené pre
Množstvo

  • Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok
  • Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní. Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní.
  • Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia.
  • Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK. Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK.
>Získaš 32,67 bodov/0,33 € Získaš 32,67 bodov/0,33 € (Každé 1,00 € = 1 bod, 1 bod= 0,01 € zľava)
V Košíku máš 32,67 bodov za ktoré si vieš v budúcnosti uplatniť zľavu 0,33 €.

Ramená CCM Tacks 9040 Yth sú chrániče pre deti, ktoré s hokejom začínajú. Tieto chrániče im však poskytujú spoľahlivú ochranu a maximálne pohodlie pri hre. Vďaka strečovej konštrukcii sa dobre obliekajú. Navyše sú veľmi ľahké a vždy sa prispôsobia potrebám dieťaťa.

Ramenné výlisky zo vstrekované PE materiálu zaručujú maximálne bezpečie a nebráni v pohybe. Cez pohyblivý chránič hrudnej kosti s integrovaným chráničom chrbtice neprejde ani tá najsilnejšia strela.

Chrániče majú odľahčenú penovú konštrukciu, vďaka ktorej sú veľmi ľahké a pri hre vás nebudú obmedzovať. Výhodou je tiež ich jednoduché nasadenie. Strečová konštrukcia krčnej časti je vybavená systémom E-FIT. Vďaka tomu sa dieťaťu dokonale prispôsobí. Po celej dĺžke trupu je zapínanie VELCRO. Tento systém prispôsobí chránič tak, aby perfektne priľnul k telu a nikde neodstával a netlačil.