• -40%
Hokejové chrániče holení Bauer Supreme S19 2S PRO Junior
  • Hokejové chrániče holení Bauer Supreme S19 2S PRO Junior

Hokejové chrániče holení Bauer Supreme S19 2S PRO Junior

67,50 € Zľava 40%
112,50 €

Novinka sezóny 2019/2020. Hokejové chrániče holení BAUER SUPREME S19 2S PRO sú určené pre profesionálnych hráčov. Nová rada supreme ponuka skvele technológie, ktoré sú vyvinuté na základe priamej spolupráce so špičkovými hráčmi. Chrániče supreme poskytujú prirodzený anatomicky strih, ktorý sa dokonalé prispôsobí každej postave a pomôžu dosiahnuť maximálny výkon z každého pohybu. Popis produktu nájdete dole.

Veľkosť
Množstvo

  • Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok Sme spoľahlivý internetový obchod s tradíciou už od roku 2010. Vybavili sme cez 6000 objednávok
  • Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní. Tovar Vám doručí kuriérska spoločnosť GLS spoľahlivo priamo k Vám domov. Tovar máme skladom. Doručíme Vám ho do 2-5 pracovných dní.
  • Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia. Nesadla Vám veľkosť? Môžte byť bez obáv. U nás, môžte tovar vrátiť do 14 dní od zakúpenia.
  • Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK. Možná platba KARTOU aj formou SPLÁTOK.
>Získaš 67,5 bodov/0,68 € Získaš 67,5 bodov/0,68 € (Každé 1,00 € = 1 bod, 1 bod= 0,01 € zľava)
V Košíku máš 67,5 bodov za ktoré si vieš v budúcnosti uplatniť zľavu 0,68 €.

Novinka sezóny 2019/2020. Hokejové chrániče holení BAUER SUPREME S19 2S PRO sú určené pre profesionálnych hráčov. Nová rada supreme ponuka skvele technológie, ktoré sú vyvinuté na základe priamej spolupráce so špičkovými hráčmi. Chrániče supreme poskytujú prirodzený anatomicky strih, ktorý sa dokonalé prispôsobí každej postave a pomôžu dosiahnuť maximálny výkon z každého pohybu.

Bauer Supreme 2S Pre Shin Guard má neuveriteľnú ochranu pre profesionálov od hora až nadol. Poron XRD Foam poskytuje vysokú ochranu proti nárazom vo vnútri kolennej vložky a Bauer vrchný Curv Composite zabaly a chráni holeň pred blokovaním strely. Vnútorná ochrana lýtka má nízkohustotnú penu, ktorá je zosilnená vstrekovanými plastovými vložkami anatomického pokrytia.

Bauer v tomto roku predstavil svoj nový AMP (Active Motion Protection) a 2S Pro má 3-dielnu konštrukciu, ktorá dáva hráčom maximálny rozsah pohybu v každom scenári korčuľovania. Zapínanie je umiestnené na holennej škrupine a jedna na kolene pre hlbšie kroky a ostrejšie zatáčanie. 1 "Kolenný kotviaci popruh Ventaprene a 2" elastický popruh na suchý zips udržuje ochranu priliehajúcu a uzamknutú celú hru.

Predchodca:  Supreme 1S / TotalOne MX3 / TotalOne NXG