Dodacie podmienky

Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov v skladoch (už od 24 hodín) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom možnom termíne. Pri platbe na predfaktúru je dodacia doba rovnaká, ale začína sa počítať od pripísania platby na náš účet, pokiaľ sa nedohodne inak. V prípade že tovar nie je momentálne skladom, bude sa v najkratšom možnom čase objednávať u výrobcu alebo disribútora. V takomto prípade sa čas dodania predĺži o 2-5 pracovné dni.

Pri dodaní prepravnou spoločnosťou na Slovensku je to do 48 hodín a v Českej republike je to do 3-4 dni. Pri doručení zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo, aby sa vedel pracovník prepravnej spoločnosti s vami dohodnúť na presnom čase a mieste dodania tovaru. Taktiež doporučujeme uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete. Miesto odberu a spôsob dodania je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje návod na používanie výrobku, ktorý nájdete aj na našej stránke, tlačivo s obsahom dodávky. Daňový doklad Vám zašleme dodatočne po zaplatení a odobratí tovaru formou elektronickej faktúry na váš mail  v zmysle ust.§75, ods.6 zákona č.222/2004 Z.z.o dani z pridanej hodnoty v znení neskorších predpisov. Kupujúci sa zaväzuje prevziať objednaný tovar.

Predávajúci nenesie zodpovednosť:

 • za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené prepravnou spoločnosťou.

 • poškodenie zásielky prepravnou spoločnosťou

 • prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

Poplatky za dopravu - spôsob dodania

 • Osobný odber v sídle spoločnosti 0 €

 • Prepravnou spoločnosťou Slovensko, nákup od 0-33,33eur - poštovné 4 € (vratane dobierky).

 • Prepravnou spoločnosťou Slovensko, nákup od 33,34-66,66eur - poštovné 3,50 € (vratane dobierky).
 • Prepravnou spoločnosťou Slovensko, nákup od 66,67-99,99 - poštovné 3 € (vratane dobierky).
 • Prepravnou spoločnosťou Slovensko, nákup nad 99,99eur - poštovné 0 € (vratane dobierky).
 • Poštou ČR 9 € (iba za platbu predom)

 • Prepravnou spoločnosťou ČR (iba za platbu predom) max.cena 12 €

 • Všetky ceny uvedené v internetovom obchode fannsport.sk sú konečné, vrátane DPH a okrem poštovného (prípadne dopravného) k nim už nie sú pripočítavané žiadne ďalšie poplatky ako napríklad balné, poistné atď.

  Pri objednávke vo výške 100 € zákazník naviac neplatí žiadne poštovné (dopravné) ani dalšie poplatky!

  Možnosti platby

  Pri uskutočňovaní platby za tovar vám ponúkame viacero variant, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá Vám vyhovuje najviac.

  Bankovým prevodom

  Tovar zaplatíte pred zaslaním na základe vystavenej zálohovej faktúry, ktorá je Vám vystavená automaticky. Je treba uhradiť presnú čiastku na doklade, v opačnom prípade môže dôjsť ku zdržianiu expedícíe., pretože tovar vám bude odoslaný automaticky na základe prijatej úhrady. Pri platbe bankovým prevodom platíte iba poplatok za dopravu.

  Dobierkou 

  Tovar môžete samozrejme zaplatiť až pri dodaní tovaru na dobierku.

  Hotovosťou

  Tovar môžete samozrejme uhradiť i v rámci osobného odberu na našej predajni.